Android İçin 2015 Yılında Çıkan En Eğlenceli 5 Oyun

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android İçin 2015 Yılında Çıkan En Eğlenceli 5 Oyun

Android İçin 2015 Yılında Çıkan En Eğlenceli 5 Oyun: Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Android cihazlarda gelişmeye devam ediyor. Cep telefonu markaları yeni modellerini bir bir sunarken birbirileri ile kıyasıya yarışıyorlar. Samsung Galaxy S6, LG G4 derken yeni modeller hayatımıza girmeye başladı.
Android cep telefonların yeni modelleri ile çıkmasıyla beraber Play Store’da her zaman ki güncelleğine devam etmekte. Android için oyun ve uygulamaların sunulduğu market olan Play Store, Android kullanıcıların gün içinde oldukça ziyaret ettiği noktalardan birisi. Kullanıcılar Android cep telefonu için istediği oyun ve uygulamalara ulaşmak için kullandığı Play Store’da , ister yeni isterse de popüler olan oyunlara ulaşabiliyor.
Özellikle son günlerde Android için oyun sektörü oldukça gelişti diyebilirim. İnsanları bağımlılığa iten AA, ZigZag tarzı oyunlar oldukça popüler hale geldi. İnsanlar otobüste, boş zamanlarında bu sinir bozucu oyunları oynamaya başladı.

Android için 2015 Yılında çıkan en iyi 5 oyun listesi

Does Not Commute

does not
Android için 2015 yılında çıkmış bana göre eğlenceli ve bir o kadar da başarılı bir oyun. Bu oyunda tüm araçlar size ait ve yapmanız gereken önemli görevler bulunmakta. Oyunda tüm araçları tek tek gideceği noktaya kadar en kısa şekilde götürmeniz gerekmekte. Tabi bunu yaparken de diğer araçlara çarpmamaya özen göstermelisin.

Borderline oyunu

borderline
Borderline sınır çizgisi oyununda çizgi üzerinde sürekli ilerleyen bir noktayı kontrol ediyorsunuz. Oyunda temel amacımız çizgi üzerinde ilerlerken önümüze çıkan beyaz noktalı puanları almak ve önümüze çıkan engellerden sağa sola kaçarak kurtulmaya çalışmak.

facebook müşteri hizmetleri

Jelly Jump

jellyjump
Bir oyunda jeli kontrol etmeyi hiç düşünmüş müydünüz ? Jelly Jump Android oyununda yapmanız gereken tek şey oyunda ki jeli seri bir şekilde yukarılara doğru çıkarmak. Tabi bunu yapmak sandığınız kadar kolay değil. Oyunda kapanan bloklardan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Ekrana dokunarak jeli yukarılara doğru çıkarabilirsiniz , ne kadar geç kalırsanız jeliniz o kadar bloklar arasına sıkışacak ve gittikçe azalacaktır.

ZigZag oyunu

zigzag

Adından da anlaşılacağı gibi oyunda tek amacımız zigzag yaparak ilerleme kat edebilmek. Oyunda yer alan topunuza dokunarak zig zag hareket özelliği katıyorsunuz ve bölüm boyunca topunuzu düşürmeden ilerletmeye çalışıyorsunuz. Aa oyunu tarzında sinir bozucu oyunlar kategorisinde ismi ilk sıralara yazılması gereken oyunlardan biri.

Corridor Z

corridor-z

Üstte ki beceri oyunlarının arasına bir tane de beceri gerektiren bir Macera oyunu ekleyelim istedik. Corridor Z Android oyununda karakteriniz ile koridor boyunca arkanızda ki zombilerden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Bu tarz Android oyunlarını takip etmeyi seviyor iseniz ;

size bu adresi tavsiye edebiliriz.

Android İçin 2015 Yılında Çıkan En Eğlenceli 5 Oyun

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir