Android için Akıllı Klavye Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bluetooth ile çalışan akıllı klavye çözümü iClever, Android kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Yakında satışa sunulması beklenen iClever klavyenin özelliklerini sizin için derledik. Android’in akıllı klavye çözümü iClever IC-BK04, piyasada bulunan sürümlerinden farklı bir akıllı klavye deneyimini kullanıcılara sunmak hedefiyle yola çıkıyor.
20-40 dolar arasında kullanıcılara sunulması beklenen klavyenin tüm özelliklerini sizin için derledik. Tüm gereklilikleri ile iClever IC-BK 04 karşınızda.

Dizayn-Görünüm
– Her ne kadar ilk bakışta plastik izlenimi verse de, Android’in akıllı klavye çözümü alüminyum maddesinden yapılmış olarak karşımıza çıkıyor. Klavyenin üst tarafı bütünen alüminyum olmasına rağmen, alt tarafı kesinlikle plastik olarak gözüküyor. Ayrıca klavyenin sahip olduğu ağırlıkta(212 gram) sert alüminyum yerine plastik maddesinin ağır bastığını ortaya çıkarıyor.
– Yükselmiş üst ve alt kenarlara sahip klavye, çanta gibi yerlerde en az yer kaplayacak şekilde konumlanmasını sağlıyor. Aynı zamanda çağdaşlarına oranla daha küçük olan iClever portatif klavye deneyimini kolaylıkla sağlıyor.
– Üzerinde bir şarj portu, açma/kapama düğmeleri barındıran klavye, çeşitli bağlantı ışıklarını da bünyesinde bulunduruyor.
– iClever’in kullanıcıların zevkler ve renkler tartışılmaz şeklindeki tercih farklılıklarına bir çözümü var gibi gözüküyor. Kullanıcılar istek dahilinde var olan 7 renk seçeneği arasından klavyenin arka kapağını değiştirebiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar cihazda bulunan değiştirilebilir parlaklık düğmeleri ile, klavyenin ışık verme yoğunluğunu ayarlayabiliyorlar.
klavye2

facebook müşteri hizmetleri

– En büyük rakibi Apple klavye ile bir özelliğini karşılaştırmak gerekirse, bulunduğu zemine tutunmasını sağlayacak yapışkan pedleri bulundurmaması nedeniyle, iClever ahşap zeminlerde kayabiliyor.
– Kullanıcıların beklentileri arasında en önde gelen tuşlara da değinmeden olmaz. iClever’ın tuşları, kullanıcı yorumlarına göre güzel bir derinlikte ve kolay basılmakta olarak betimleniyor. Tuşlar arasında boşlukların biraz sıkı olmasına rağmen adaptasyon döneminin atlatılmasının ardından sorunun çözülebileceği düşünülüyor.
– Diğer cihazlarla bağlantısı alternatif bir klavye çözümü olabilmesi bakımında şüphesiz en kritik noktalardan biri. Bluetooth 3.0 sürümünü barındıran klavye en büyük artısı olan Bluetooth’unu açmasının ardından ilgili ekrana/platforma kolayca adapte olabiliyor. Bağlantı hızı, kalitesi konusunda ödün vermeyen akıllı klavyelerden biri. PC, Mac, Android, iOS cihazlarına kesinlikle uyum sağlayabiliyor. Cihaz yalnızca Mac Mini ile çalışma noktasında sıkıntı yaşıyor.
– Üstünde bulunan kontrol paneli ile ses seviyesini ayarlama, görüntüyü oynatma/duraklatma gibi standart çözümleri sunan iClever, mobil telefonlara bağlantısı zaman müzik çalabiliyor. Bir başka deyişle gerekli bağlantıyı sağlarsanız klavyeden müzik dinleyebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir