Android iPhone 7 Konsepti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

ConceptsiPhone isimli iPhone konseptleri paylaşan bir kanal Android arayüzlü bir iPhone 7 konsepti tasarımının videosunu paylaştı.

ConceptsiPhone kanalı, 2016 yılında çıkarılması düşünülen iPhone ‘un bir sonraki telefonu olacak olan iPhone 7 tasarımını şimdiden halletmiş ve yayınlamış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Bu iPhone 7 konsept çalışmasının en dikkat çeken özelliği, iPhone 7 deki arayüzde halis Android’in kullanılması. Bu şuan için imkansız gibi duruyor. Zira Android, iOS ‘a tasarımını kullanma şansını asla vermez. Zaten iOS’da bizim fikrimizce asla ama asla Android’in arayüzünü kendi sistemlerinde kullanmaz. iPhone 7 için bekledikleri mekanizma özelliklerini bile sıralayan bu iPhone konsept YouTube kanalı, 8 MP çözünürlüğünde ön, 4K video kaydı yapabilen 16 MP çözünürlüğünde ana kamera ve çerçevesiz 5.5 parmak kadar bir ekranı bile iPhone 7’ye yerleştirmiş.

YouTube kanalının bize göre imkansız olan projesini ve tasarımını aşağıdan izleyebilirsiniz. Tasarım ne kadar güzel ve hoş gözükse de maalesef iki aykırı firmayı birbirine yaklaştırmak ne kadar zekice olur onu sizin yorumlarınıza bırakarak videoyu paylaşıyoruz Android iPhone 7 konsepti;

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir