Android İşletim Sistemli BlackBerry Sızdırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz haftalarda telefon üreticisi olan BlackBerry cihazların işletim sistemlerinden dolayı satış rakamlarında oldukça düşüş görülmüştü. Bu nedenden dolayı Android işletim sistemli BlackBerry cihaz çıkacak gibi bazı haberlerin çıkmasına neden olmuştu. Şimdi ise Venice’in bazı sızıntılarına göre Android işletim sistemli BlackBerry özellikleri ve çıkış tarihi belil oldu. BlackBerry ilk zamanlarda kendi çapında iyi satışlar elde etmiş fakat Android ve İOS işletim sistemlerinin son zamanlarda artmasından dolayı bu furyada geri kalmış bir sistem oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Android işletim sistemli BlackBerry akıllı telefon çıkartarak tekrardan bir yükseliş arayışında. Yeni amiral gemisinin Android işletim sistemine sahip olmasının ardından Kasım ayında piyasaya çıkması bekleniyor. İşte Android sistemli yeni amiral gemisindeki beklenen özellikler.

BlackBerry Venice‘in beklenen bazı özellikleri;

  • 5.4-inch QHD ekran
  • 1.8 Ghz Snapdragon 808 64 bit çipset
  • 3 GB RAM
  • 16 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera
  • 16 GB dahili depolama ve MicroSD kart girişi

Ayrıca fiziksel bir klavye ve kızaklı bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Ayrıca Samsung ve BlackBerrynin bir ortaklığı söz konusu. Diğer yandan yeni çıkacak telefon Android 5.0 Lollipop işletim sistemi taşıyacak. Samsung Galaxy serisi ve BlackBerry karakteristiklerini ve stok yazılımlarını taşıması düşünülen akıllı telefon için SamBerry adı olması büyük ihtimalle bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir