Android Kapaklı Telefon Galaxy Golden 3 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung’un Golder serisine yönelik çıkartacağı olan Android işletim sistemine sahip yeni cihazı kapaklı model olacak. Galaxy Golden 3 isimi ile çıkacak olan yeni telefonun teknik detayları belli oldu. Golden kapaklı serisinin yeni üyesi olacak olan yeni model Galaxy Golden 3 TENAA ile gözüktü ve bazı detayları belli oldu. Kapaklı telefonların Android işletim sistemine sahip olması neredeyse yok denecek kadar az miktarda diyebiliriz. Bundan önce 2013 yılı içerisinde üretilen China Telecom’a özel olarak yapılan telefon vardı.

facebook müşteri hizmetleri

Şimdi ise ortaya çıkan bilgilere bakarsan önceki modeline göre daha üst seviye özelliklere sahip olacak olan model TENAA kayıtları ile gün yüzüne çıktı. Galaxy Golden 3 modelinin teknik özelliklerine gelirsek, modelde 2.1 GHz hız ile çalışan işlemcinin yanı sıra 3.9 inç büyüklüğünde 1280×768 çözünürlüklü bir ekranı bulunuyor. Arkalı önlü çift ekran ile gelecek olan model görsel açıdan oldukça ilginç ve hoş gözüküyor.

Yeni model Galaxy Golden 3’ün performans derinliklerine inersek, modelin 64 GB dahili depolamaya sahip olması beklenirken, 3 GB RAM’i bulunuyor. 16 megapiksel ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera yeni telefonda kullanılacak. Tasarım olarak 15.1 mm kalınlık ve 204 gram ağırlığa sahip bu modelde Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi olacak ve önümüzdeki günlerde Samsung tarafından resmi açıklama ile cihazın tanıtılması bekleniyor. Bakalım kapaklı telefon tasarım açısından beğenilecek, ve android işletim sistemi sayesinde rahabet görecekmi hep beraber göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir