Android Lollipop LG G3 Güncellemesi Türkiye’de

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android arayüzü olan akıllı telefonlar dışında Android 5.0 Lollipop güncellemesini ilk alan cihaz LG G3, ilk dağıtım yeri olarak Polonya’yı seçmişti.

Polonya’dan sonra Avrupa’da da dağıtımı başlayan ve geçen günlerde parça parça dağıtılmaya devam eden yeni güncelleme sonunda Türkiye’ye geldi.

Güncellemeyi telefonunuza yüklemek için ister LG PC Suit uygulamasını kullanabilirsiniz, isterseniz de direkt olarak telefonunuzdan indirebilirsiniz. Fakat önlem olsun diye siz yine de verilerinizi yedekleyin.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer güncellemeyi OTA üzerinden yapmak istiyorsanız izlemeniz gereken yol şu şekilde: Ayarlar > Genel sekmesi > Telefon hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım güncelleme > Güncelleme için şimdi kontrol.

lg g3

LG G3’ün kullanıcılarına sunduğu yeni bildirim stili, animasyonlar, güvenlik özellikleri, efektler, sesler ve cihazın performansını destekleyen ART’ın yanı sıra Google’ın yeni tasarım dili kullanılıyor. Artık karşımızda çok farklı bir Android göreceğimizi düşünüyoruz.

Android Lollipop ile birlikte tamamıyla ART yapısına geçen sistem, performans konusunda ciddi derecede yükseltmeler sunuyor. Bu sayede güncellemenin geldiği G3’ün performansında da ciddi artışlar var.

Yazan: AZİM BARIŞ VATANSEVER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir