Android N Hangi Tatlı İsmi Olacak?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google’ın geliştirici önizleme sürümünü yayınladığı Android N sürümünün, hangi ismi taşıyacağı merak konusu. İşte son gelen bilgilere göre Android N’nin alacağı tatlı ismi. Google mobil işletim sistemi için yıllardır tatlı isimlerini kullanmayı tercih ediyor. Android 1.5 Cupcake ile başlayan maceraya sırasıyla Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, Kitkat, Lollipop ve son olarak da Marshmallow eşlik etmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz günlerde Nexus kapsamında üretilen cihazlar için önizleme sürümü yayınlanan Android N, General Mobile 4G’ye de gelerek büyük bir sürpriz yapmıştı. İsmi sır gibi saklanan Android N sürümünün, Nutella veya Nougat ismini taşıması bekleniyordu. Bugün Android N ismi ile gelen yeni sızıntılar, bu iddiaları çürütecek gibi görünüyor. Söylentilere göre Android N ismi; New York Cheesecake olacak. Kulağa biraz garip gelen bu isim için henüz kesin bir şey söylemek doğru olmaz.

Peki, New York Cheesecake’in farkı ne? Normal Cheesecake pastalara göre daha fazla krema ve şeker içeren New York Cheesecake, söylenenlere göre tadı ile yiyenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir