Android N OTA Güncellemesi Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google, geçen hafta itibariyle Android N güncellemesini kullanıcılarına sunmuştu. Android N için şimdi de ilk OTA güncellemesi yayınlandı. Detaylar haberimizde. Android N olarak bilinen Android 7.0 sürümü, geçtiğimiz hafta itibariyle kullanıcılara sunulmuştu. Başta sistem ve bildirim çözümlerinde değişiklikler yapacak sistemin ilk OTA güncellemesi duyuruldu. Google’ın bu yıl içerisinde Android N sürümü içerisinde çeşitli güncellemeler yayınlayacağı biliniyordu.Fakat bu süreç hiç kimsenin beklemediği şekilde hızlı gerçekleşti. İlk güncelleme gün itibariyle kullanıcılara sunulacak.

facebook müşteri hizmetleri

Android Police haberine göre NCP56W numarasına sahip olan Android N OTA güncellemesi; Nexus 5X, Nexus 6P ve Nexus 9 cihazlarına sunuluyor. 27 MB büyüklüğündeki Android N OTA sürümünü kullanmak için kullanıcıların Android N beta sürümüne sahip olmaları gerekecek. Google bir yıl öncesinde Marshmallow güncellemesini cihazlara sunmuş; fakat işletim sistemini yüzde 2 oranında kullanıcılar kullanmayı tercih edince beklentilerin altında kalmıştı.

Google’ın Marshmallow güncellemesindeki açığını, Android N ile kapatıp kapamayacağı bilinmez; fakat firma sistem yayınladıktan bir hafta sonra yeni güncelleme çıkararak bu uğurda çaba harcadığını gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir