Android Nihayet Limbo’ya Kavuştu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kim ne derse desin, Limbo benim için gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir. Biraz da esnaf oğlu olduğumdan mıdır nedir, indie, yani bağımsız yapımcı oyunlarına çok büyük sempati besliyorum. Bu yüzden Limbo’nun Android cihazlara geldiğini duyunca çocuklar gibi sevindim.

Tee 5 sene önce Xbox Live Arcade’e çıkan Limbo, büyük beğeni toplayınca PlayStation, PC, Mac, iOS ve Linux’a da getirilmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Limbo iOS’a gelir de Android’e gelmez mi dedik biz de, fakat hiç gelmedi. Gelip gelmeyeceğine dair bile açıklama yapılmayınca biz de umutlarımızı terk etmek üzereydik ki, Limbo Google Play’de belirdi. Öyle bir zamanda geldi ki, vazgeçmek mümkün olmadı.

Nasıl bir oyun bu Limbo?

Hiç oynamamışlar için oyundan biraz bahsetmek gerekir. Aynı anda hem yusuf yusuf attığınız, hem de huzur bulduğunuz benzersiz (en azından kendinden öncekilere benzemeyen) atmosferli bir 2D Side-Scroller düşünün.

Düşünmenize bile gerek yok aslında, direk oynayın Limbo’yu. Yaşam ve ölüm arasındaki siyah-beyaz dünyada oynadığımız karakterin kayıp kız kardeşini aradığımız Limbo, gerçekten de hangi platformda olursa olsun oynamanız gereken oyunlardan.

Limbo’yu Google Play Store‘dan 11.41 TL’ye satın alıp oynayabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir