Android One, General Mobile 4G Modeli İle Satışta

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hız güncelleme konusunda başlarda gelen Android one, General Mobile 4G modeli ile türkiye’ye geldi. Google’ın uygun fiyatlı çözümlerle özellikle düşük bütçeli Android gelişltiricileri başta olmak üzere pek çok kişiye Android ulaştırma projesi Android One, resmen Türkiye’de. Android Day etkinliğinde tanıtılan General Mobile 4G modeliyle beraber Android One platformu resmen Türkiye‘ye gelmiş oldu. Android platformundaki bazı firmaların eksik kısımı güncellemeleri geç getirmesi veya bazı modellerine hiç getirmemesi konusuna idi.

facebook müşteri hizmetleri

Güncelleme konusunda Google’ın Nexus cihazları, Google Play Edition modelleri ve Android One platformundaki modelleri oldukça iyi. General Mobil 4G modelinin teknik özelliklerine bakarsak, Android Lollipop ile geliyor ve general mobile 4g 64-bit mimarili Snapdragon 410 işlemci, 2 GB RAM gibi özellikler ile geliyor. Diper yandan depolama konusu belirsizliğini koruyor. Ekran büyüklüğü 5 inç ve HD IPS panel olan bu cihazda Gorilla Glass 4 cam, 13 Megapiksel arka kamera, 5 Megapiksel’de ön kamera kullanılıyor. 4G / LTE desteği gibi gelişmiş özelliklere sahip.

Ayrıca cihazın ana kamerasında çift led flaş olduğunu da hatırlatalım. Telefonun fiyatı ise oldukça uygun verilmiş, 699 TL olarak gözüküyor. General Mobile 4G bir Android One telefonu olduğu için kullanıcılar Google’ın Android’e getirdiği yeniliklere ve güncellemelere ilk ulaşanlar arasında olacak. Ayrıca General Mobile 4G ile birlikte Google’ın Türkçe sesli arama özellikleri de kullanıcılara ulaştırılacak. General Mobile 4G ile birlikte sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da ilk kez bir Android One telefonu satışa sunulmuş oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir