Android Oyun Hileleri İle Oyunlar Daha Kolay

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android platformunun gelişmesi ile birlikte android oyunları da gelişmeye başladı. Grafik ve kalite açısından o kadar çok gelişim gösterdi ki bilgisayar oyunlarıyla yarışır hale geldi. Günümüzde popüler android oyunları bağımlılık yapar haldeler ve bazen bölümleri geçmekte zorlanıyoruz. İşte tamda bu sırada android oyun hileleri sayesinde oyunları geçmek daha kolay oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Subway Surfers Hile

Subway Surfers oyunu android oyunları arasında temel oyunlardan bir tanesi haline geldi. En yüksek skoru yapmak için uzun soluklu bir koşu yapmanız gerekiyor. Facebook puanlama üzerinden arkadaşlarınızı geçmek mi istiyorsunuz ? Anahtarınız mı kalmadı ? Hiç sorun değil. Subway Surfers hile sayesinde artık en yüksek skoru çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Verilen kaynaktan oyunu indirip android cihazınıza kurabilirsiniz.

 

Clash Of Clans

Supercell tarafından yapılan Clash Of Clans oyunu çıktığı ilk günden beri bağımlılık yapmaya devam ediyor. Yakında 3. Yaşını kutlayacak olan Clash Of Clans , clash of con etkinlikleri de yapacak. Bu muhteşem android oyununu sizde oynamak istiyorsanız aramıza katılabilirsiniz. Çünkü sitemizde bulunan hile sayesinde oynamak eskisinden çok daha kolay.

 

Clash Of Clans Hile

Clash Of Clans oyunun hilesi her yerde aranan hileler arasında diyebiliriz. Ancak baktıklarınızın bir çoğu boş link ve çalışmıyor diyebilirim. Çünkü Clash Of Clans gibi bir oyunun hilesinin bulunması gerçekten zor bir durum. Ancak oyunun hileli serverleri bulunuyor. Bu serverleri kullanarak hile yapabiliyorsunuz. Eğer sizde bu oyunlardan faydalanmak istiyorsanız verilen linkten oyuna erişebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir