Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçoğunuz Android marketinde bulunan ücretli uygulamaları ücretsiz indirme işlemin nasıl yapılacağını merak etmişsinizdir. Bu yazımızda sizlere deneyip herhangi bir sorun yaşamadan android ücretli uygulamaları ücretsiz indirme işlemini gönül rahatlığıyla yapabileceğiniz Free Store uygulamalasını anlatacağım.

Evet yanlış duymuyorsunuz. Eğer Android platformunda yeniyseniz ve daha önce ücretli uygulamaları ücretsiz indirme uygulaması Free Store’u denemediyseniz, aşağıda işlemin nasıl yapılacağından ve ücretli uygulamaları ücretsiz indirme yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Free Store ile Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek Android Google Play üzerinden bulunan ücretli uygulamaları ücretsiz indirme olanağına sahip olabilirsiniz ancak hatırlatmakta fayda var.

Bu yöntem Google tarafından tasnif edilen bir uygulama indirme yöntemi değildir. Bu yüzden karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun karşısında Tech Kafa sorumluluk kabul etmemektedir.

  1. Ücretli uygulamaları ücretsiz indirme uygulaması Free Store’u indirin. Google’a ismi ile yazarsanız apk dosyasını kolayca bulabilirsiniz.
  2. Uygulama kurulumu tamamlandıktan sonra indirme istediğiniz ücretli bir uygulamayı açın.
  3. Uygulamanın hemen sağ üst köşesinde gözüken paylaş butonuna basarak çıkan seçenekler arasından Free Store uygulamasını seçin.
  4. Uygulama sizi indirme işlemi için farklı bir sayfaya gönderecektir. Uygulamanın yanında bulunan Download butonuna basarak uygulamayı indirmeye başlayın.
  5. Uygulamanın inmesi biraz uzun sürebilir. Ayrıca dosyanın zip formatında inmesine karşın sıkıştırılmış apk dosyalarını açma programlarından birini kullanabilirsiniz.
  6. Uygulamanızı apk olarak yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

En Zor Android Oyunları

facebook müşteri hizmetleri

Android 5.1 Lollipop Güncellemesi Geldi

Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme Sırasında Yaşanan Sorunlar

Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme
Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme

Ücretli uygulamaları ücretsiz indirme işlemi sırasında ufak problemler yaşamanız her zaman doğaldır. Firma tarafından uygun görülmeyen bir yöntemi tercih ettiğiniz için geç inmeler, çalışmayan apk dosyaları, farklı inen uygulamalar ve yavaşlamalar gibi sorunlar genel olarak Free Store kullanıcıları arasında gözlemlenmektedir.

Bu sorunları en aza indirmek için indirme işleminiz sırasında veya sonrasında bir virüs taraması yapmanızı ben kişisel olarak tavsiye ederim. Ayrıca Free Store uygulamasının birçok uygulamayı indiremediği ile ilgili söylentilerin bir kısmı da doğrudur. Mümkün mertebede bu sorunlar ile karşılaşmamak için indireceğiniz ücretli uygulamanın 200 MB dosya boyutunu aşmamasına özen göstermeniz tavsiye edilir.

Bunların dışında kullanım sırasında biz hiçbir sorun ile karşılaşmadık ancak bazı yorumlarda herhangi bir uygulama indirme sonrası aniden açılan reklamlar gibi çok da sevmediğimiz durumlarla karşılaşan arkadaşlar olmuş. Resmi bir uygulama olmadığından bu konu ile ilgili de çok fazla bilgim maalesef yok. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olamaya çalışacağımızı da unutmayın. Yorum kısmından bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

One thought on “Android Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir