G Cloud Backup ile Android Veri Yedekleme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dönemimizde akıllı telefon kullanımı iyice yaygınlaştı ve her türde uygulama çıktı. Google Play Store’da bile olsa Virüslü olabilecek uygulamalar var. Eğer bu uygulamalardan virüs bulaşırsa tüm verilerinizi silmeniz gerekebilir. fotoğraflarınız, videolarınız, rehberiniz gibi. Eğer bunun olmasını istemiyorsanız hemen GCloud’da bedavaya bir hesap açıp verilerinizi yedeklemeye başlayabilirsiniz. Böylece Android veri yedekleme artık çok basit.

Android Veri Yedekleme

Gcloud bu alanda oldukça kapsamlı bir çalışma yapılmış açıkcası. Telefonunuzda bulunan fotoğraf,  video, kişiler, rehber, mesajlar ve hatta arama kayıtlarına kadar istediğiniz herşeyi yedekleyebiliyorsunuz ve Android veri yedekleme gerçekleşiyor. Eğer cihazınızda root erişimi varsa uygulamalarınızı bile yedekliyor. Geri yüklemek içinse sadece geri yükle seçeneğine basıp hangi cihazınızda geri yüklemek istiyorsanız seçip GCloud’un işini yapmasını bekliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Ücretli mi?

Temel olarak hayır değil. Uygulama size en başta 1GB hafıza veriyor. Ondan sonra bedava olarak arkadaşlarınızla paylaşmak, facebook sayfasını beğenmek gibi ufak görevlerle bu kotayı 10GB’a kadar çıkarabiliyorsunuz. Bundan sonrası içinse çeşitli tarifeler, bazen de kampanyalar var. Oldukça basit bir kullanımı olan bu uygulamanın ayrıca Türkçe dil desteği de var.

GCloud’u android cihazınıza indirmek için tıklayın

Ayrıca Shadow Fight 2 Android Oyun İncelemesi ve Android APK Editör Uygulaması yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir