Android Wear için YouTube Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Giderek gelişmeye, kullanım alanı artmaya başlayan yeni yeni yaygınlaşan giyilebilir teknoloji ürünü Android Wear için yeni bir uygulama daha yayınlandı. Bu uygulama ile YouTube’a erişerek akıllı saat üzerinden daha detaylı ve profesyonel bir şekilde videolar arayabilme ve izleyebilme imkanımız artık var.

Henüz yeni kullanılmaya başlanılan, akıllı taşınabilir telefonlar kadar git gide yaygınlaşmaya başlayan ve kullanıcıya konfor ile daha kolay bir yaşam sunan giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saatler, basitçe olmak üzere neredeyse bir akıllı telefonun yapabildiği her şeyi yapabiliyor ya da yapsın diye geliştiriliyor. Akıllı saatlere son olarak eklenen ise YouTube desteği.

facebook müşteri hizmetleri

Yaptığı gözle görülür yazılımlar sayesinde adından söz ettiren, ciddi yazılım geliştiricilerden biri olan Appfour‘un ortaya koyduğu son uygulama, Google’ın dünyaca ünlü video platformu YouTube’u, Android Wear platformuna taşımış durumda.

Video for Android Wear & YouTube” adlı bu uygulama, hem olağan hem de sesli komut ile size YouTube üzerinden videolar arama ve takip etme imkanını sunuyor. Bu Android Wear’a yeni gelen YouTube uygulaması, YouTube ihtiyacımızı her ne kadar iyi karşılasa da akıllı saatin şarjını yüksek miktarda sömürmesi biraz sorun teşkil ediyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir