Android’den iOS’a Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android ve iOS platformları arasında fotoğraf göndermek hala çok büyük bir sıkıntı olmaya devam ediyor. Biliyoruz ki birçoğunuz beraber çekindiğiniz fotoğrafları birbirinize Whatsapp, Mail veya farklı programlar ile atıyorsunuz. Çoğu zaman dikkatimizden kaç şey ise Whatsapp vb platformlardan farklı bir cihaza gönderilen görsellerde uygulanan resize işlemi ile görüntü kalitesinin büyük bir oranda düşmesi.

Bugün sizlere bir süredir kullandığımız ve denediğimiz Android ve iOS arasında hızlıca ve kaliteden ödün vermeden fotoğraf gönderimini sağlayan ücretsiz bir uygulamayı, FotoSwipe‘ı tanıtacağız.

facebook müşteri hizmetleri

fotoswipe-uygulamasi

FotoSwipe kendine has sahip olduğu özellik ile GPS‘i kullanarak telefonlarınızı tespit eden ve iki telefon arasında sadece kaydırma işlemi yaparak fotoğraf göndermeyi sağlayan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanabilmek için her iki cihazında GPS ve internet bağlantılarının açık olması gerekmektedir. Uygulamayı açtığınız zaman otomatik olarak yakındaki telefonları algılıyor ve sadece bir telefondan diğerinin ekranına doğru kaydırma işlemi yaparak fotoğraflarınızı kolayca paylaşabiliyorsunuz. İster iPhone’dan Samsung fotoğraf gönderin isterseniz farklı modeller arasında kullanın uygulama sorunsuz ve görüntü kalitesinden ödün vermeden fotoğraflarınızı hızlıca yollamayı başarabiliyor.

FotoSwipe uygulamasının iOS versiyonuna buradan , Android versiyonuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bol paylaşımlar.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir