Android’in Kurucusu Telefon Üretecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android’in kurucusu olan Andy Rubin, akıllı telefon üretmek istediğini dile getirdi. Andy Rubin’in üreteceği Android telefon merakla bekleniyor. İşte detaylar. 2003 yılında Android projesini başlatan Andy Rubin, Google’ın bünyesine katılmış ve 2013 yılında sürpriz bir şekilde Google’dan ayrılmıştı. Andy Rubin daha sonra yeni kariyer alanlarına yönelme kararı almıştı. A.Rubin, Google’dan ayrıldıktan sonra yapay zeka ve akıllı ev teknolojileri üzerine çalışmalar gerçekleştirmişti. Uzun bir süredir yeni bir haber ile karşımıza çıkmayan Andy Rubin, bugün ilginç bir girişim duyurusu ile teknoloji dünyasını heyecanlandırmayı başalardı. Andy Rubin, TI’ın haberine göre akıllı telefon işine girmeye hazırlanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Haber göre, Andy Rubin akıllı telefon pazarına girmek için yeni çalışan almaya başlamış. A. Rubin’in akıllı telefonu kendi girişimi Playground üzerinden finanse etmesi düşünülüyor. Playground, bu zamana kadar 300 milyon dolar fon toplamayı başarmıştı. Andy Rubin’in üreteceği akıllı telefonun Android tabanlı olması bekleniyor. Donanım ve yazılım uyumunun üst seviyelerde olması beklenen telefon hakkında henüz varsayımlardan başka bir bilgi bulunmuyor.

Andy Rubin, devlere rakip olabilir mi?
Andy Rubin’in üreteceği akıllı telefon, fonlama sıkıntısı çekebileceği için ilk etapta üst düzey olmayabilir. Andy Rubin’in orta-üst segment arasında bir telefon ile karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Andy Rubin’in ilk olarak piyasa rakiplerinin Xiaomi, OnePlus ve Oppo olması bekleniyor. Bakalım Andy Rubin herkesi ters köşe yapıp amiral gemisi katili bir telefon ile karşımıza çıkacak mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir