Android’li BlackBerry İddiaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

BlackBerry hakkında uzunca bir süredir Android işletim sistemi ile birlikte telefon çıkarabileceği dedikoduları internet aleminde dalga dalga yayılıyordu. Şirket ise yeterli bir güvenlik sağlandığı taktirde Android işletim sistemli bir telefon üretmeyi düşünebileceklerini açıklamıştı. Sızdırılan yeni görüntüler ise bu akıllı telefonun oldukça yakınımızda beklediğini düşündürüyor…

CrackBerry isimli Twitter hesabı aracılığı ile birlikte ilk defa sızdırılan ve ortaya çıkan görüntüler BlacBerry’nin “Venice” ismiyle çıkacağı Android işletim sistemi içerecek olan telefon olabileceği iddia ediliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Daha önce bir çok Android işletim sistemli BlackBerry fotoğrafı yayınlanmıştı ve her biri de hayran yapımı olduğunu çok belli ediyordu ancak bu diğerlerinden oldukça farklı gibi duruyor. Özellikle fotoğrafa baktığımızda akıllı telefonun Samsung Galaxy S6 Edge gibi kavisli ve kıvrımlı bir kenara sahip olduğu göze çarpıyor.

Android işletim sistemi ile çıkma ihtimali olan bu yeni BlackBerry akıllı telefonunun ayrıca 5.4 inç QHD ekran, 1.8GHz Snapdragon işlemci, 18 Megapiksel kamera ve 3 GB RAM yer alacağı iddia ediliyor. Eğer BlackBerry böyle bir adım atarsa telefon piyasasındaki çeşitliliğini artırarak kaybettiği müşteri yoğunluğunu da geri kazanmak istiyor olabilir. Umuyoruz ki bu haberler de yalan çıkmaz ve BlackBerry tayfasından yeni bir Android işletim sistemli akıllı telefon görebiliriz. Belki de böyle bir durum söz konusu olduğunda ve gerçekten tutulma ihtimali göz önünde bulundurulduğunda her şey ve tüm piyasa yarışı değişebilir siz ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir