Android’li Nokia C1 Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Nokia’nın 2016 yılında tanıtması beklenen Nokia C1 modeline ait görüntüler yayınlandı. İşte Android işletim sistemi ile gelecek olan Nokia C1 özellikleri ve görüntüleri. Telefon pazarının güçlü isimlerinden biri olan Nokia, Symbian ısrarı sonucunda çağa ayak uyduramadı ve geçtiğimiz yıllarda telefon bölümü Microsoft tarafından satın alınmıştı. Hatasını geç de olsa fark eden Nokia, Android işletim sistemine sahip Nokia N1 tableti ile bu yılın başında karşımıza çıkmıştı. Nokia, hala ayakta olduğunu göstermek adına şimdi de yeni bir Android telefon duyurmaya hazırlanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Nokia C1 ismini taşıyacak olan Nokia’nın Android telefonu için bugün render görüntüleri yayınlandı. Nokia Z Launcher ile gelmesine kesin gözüyle bakılan Nokia C1, tasarımsal açıdan farkını ortaya koyacağa benziyor.

Nokia C1 özellikleri böyle olabilir

Nokia C1 modeli hakkında henüz kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Ancak ilk gelen bilgiler Nokia C1’in; 5 inç büyüklüğünde 1080P çözünürlüğünde ekran, Intel Atom işlemci ve 2 GB RAM ile geleceği yönündeydi. Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile çıkışını gerçekleştirmesine kesin gözüyle bakılan Nokia C1, 2016 yılında tanıtılacak. Diğer bir sızıntıya göre Nokia C1’in Windows 10 Mobile sürümünün de olacağı yönünde. Ancak bu iddianın diğerlerine göre çok sönük kaldığını belirtelim. Bakalım Nokia C1 beklenilen ilgiliyi görecek mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir