Angry Birds 2 10 Milyon Kez İndirildi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Angry Birds… Artık yapacak giriş bile bulamıyoruz. Çok fazla oyun var, Slipknot’ı kıskandıracak kadar çok oyun var hatta. Bu kadar oyunun arasından serinin ikinci oyunu olmayı başarabilen Angry Birds 2 hakkında Rovio YİNE ilginç istatistikler paylaştı.

Finlandiya’lı şirketin açıklamasına göre son oyunları Angry Birds 2, çıkış yaptığı gün olan 29 Temmuz’dan beri tam 10 milyon kez indirilmiş. Şirket daha önce de Angry Birds 2’nin ilk 12 saatte 1 milyon kez indirildiğini açıklamıştı. Tabii oyunun bu kadar indirilmiş olmasının altında oyunun free-to-play olması da yatıyor. Oyuncuların isterlerse oyun içi ödeme yapabilecekleri Angry Birds 2’te oyuncuların şu ana kadar oyuna ne kadar para harcadıkları ise açıklanmadı. İpucu verelim, çok.

facebook müşteri hizmetleri

Daha önce gelen bilgilerde ise Angry Birds oyunlarının toplamının sadece iOS’ta 1 milyon saat oynandığı ve 2009’da çıkan ilk Angry Birds’ün 1 milyar kez indirildiği açıklanmıştı. Siz de hala “bir saat oynamaktan bir şey olmaz” ya da “şu bölümü de geçeyim öyle kapatırım” gibisinden cümleler kurmaya devam edin…

Seriye çoklu mekan haritalar ve kart sistemi gibi mekanikler ekleyerek gerçekten bir devam oyunu olmayı başaran Angry Birds 2’nin eleştirilen tarafı ise tıpkı Candy Crush Saga gibi canlarınız bitince dolmasını beklemeniz. Bu mekanik de zaten mobil oyunlarda kanser gibi her yere yayılan ve sektörü kötü etkileyen bir şey.

Angry Birds 2’yi şu an iOS ve Android için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir