Angry Birds 2 Çıkış Yaptı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Slipknot üyelerinden daha fazla Angry Birds oyunu olsa da, serinin 2009’da çıkan ilk oyununa hiçbir zaman resmi bir devam oyunu çıkmamıştı. Geliştirici Rovio; Seasons, Friends, Go ve daha niceleri yetmemiş gibi sonunda popüler kuş fırlatma oyununun ikincisini de çıkarma kararı aldı. İşte o oyun, yani Angry Birds 2, resmen iOS ve Android için çıkış yaptı.

Rovio sevilen serisinin yeni oyunu için reklam kampanyalarını Temmuz ayının başlarında başlatmıştı. Ufak bir poster ile başlayan bu reklamlar bize 29 Temmuz’u işaret ediyordu ancak 29 Temmuz’da bizi neyin beklediği belli değildi; trailer diyen oldu, yeni poster diyen oldu… Evet, bu oyun için ciddi ciddi düşünenler ve teori yürütenler oldu. Biz uydurmuyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Nihayet beklenen gün geldi ve geliştirici Rovio ağzındaki baklayı çıkardı. Finlandiya merkezli şirket insanların beklediği gibi trailer ya da başka bir şeyle değil, direkt oyunun kendisini çıkardı. Biz de hafif şaşkınlıkla telefonlarımıza sarıldık. Evet, hala oynuyoruz.

Peki Angry Birds ile Angry Birds 2 arasında ne fark var? Şimdilik grafik farklılıkları ve yeni kuşlar dışında yeni bir şey görünmüyor. Her şey bildiğiniz gibi; kuşu çek, bırak, domuzu düşür, üç yıldızla görevi bitirmeye çalış. Rovio bu konuda çok da efor sarf etmiyor.

Eğer siz de bu yeni Angry Birds’ü oynamak istiyorsanız iOS ve Android cihazınıza şu an indirip oynayabilirsiniz. iOS için burayı, Android içinse burayı tıklamanız yeterli.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir