Angry Birds 2 Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Artık kelimelerin yetersiz kaldığı yerdeyiz. Rovio’nun ortalığı yıkıp geçen oyunu Angry Birds serisi için çıkan onca oyundan sonra Angry Birds 2 duyuruldu.

Şimdilik sadece bir afişle duyurulan oyunun afişinde “Bigger, Better, Birdier” yani “Daha Büyük, Daha İyi, Daha Kuş(?)” sloganı dikkat çekiyor. yani ilk oyundan sonra çıkan bir sürü oyundan sonra bu oyun en fazla ne kadar büyük yeniliklerle gelebilir?

facebook müşteri hizmetleri

Bununla beraber afişte bir de tarih ve yer bildirimi var. Afişe göre oyun için 28 Temmuz’da San Francisco’da büyük bir etkinlik olacak gibi duruyor.

Peki bu Angry Birds çılgınlığı ne zaman duracak? Yani tamam çok kötü bir şey değil. Bir iki kez sitemizde de oyunların incelemelerine yer verdik. Fakat oyunun adının Angry Birds 2 olması… Hem de Seasons, Friends, Go, Stella, Fight! ve niceleri çoktan çıkmışken. Angry Birds Transformers gibi oyunları saymıyoruz bile. Bu olayın akıbetini büyük ihtimalle 28 Temmuz’da San Francisco’da öğreneceğiz.

Bundan birkaç yıl önce Android ve iOS için çıkış yapan Angry Birds, batmak üzere olan Rovio’yu batmaktan kurtardığı gibi bir de üstüne Disney’le yarışabilecek derecede büyük bir şirket haline getirdi. Bir anda dünyanın en büyük markalarından biri haline gelen Angry Birds’ü şu an neredeyse ekranı bulunan her şeyde görebilmeniz mümkün. Serinin yeni oyunu da eski Angry Birds oyunlarından çok farklı olacak gibi görünmüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir