Angry Birds Filminin Fragmanı Sonunda Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Angry Birds Oyunun Film Fragmanı Çıktı!

İlk çıktığı tarihten itibaren, oyun piyasasını adeta sarsan ve milyonlarca kişi tarafından oynanılan Angry Birds, sinema piyasasına da el attı. Takipçileri ve kırdığı rekorlar ardından popüler olmayı başaran oyun, bu rantı kullanarak çizgi film sektöründe yer alma kararı almıştı. Hızla ilerleyen çekimler ve tasarımlar meyvelerini veriyor ve sonucunda ilk fragman karşımıza çıktı bile.

facebook müşteri hizmetleri

Angry Birds filmi fragmanı

Beklenenden fazla başarıya ulaştıklarını açıklayan oyun şirketi, filmde de oyunun simgesi haline gelen kırmızı kuşu başrol de kullanacak. Filmin çıkmasına henüz çok varken, Angry Birds fragmanı ilgileri çekmeyi şimdiden başarmış gözüküyor. Araştırmacılar ise bu gidişte bu filmin izlenme rekorları kırabileceğini söylüyor.

Bilindiği gibi Angry Birds oyunu sadece akıllı telefonlarda kalmamış bir çok alanda oynanır hale gelmişti. Öyle ki bir çok yerde bu oyunu oynamanız mümkün. Uçakta, trende hatta televizyonlarda bile bu oyunu sıklıkla rastlayabiliyorsunuz.

Angry Birds Filminin İlk Fragmanı

Angry Birds bakalım bu popülerlik ile hazırlayacağı filmin beklenen rekorları ulaşıp ulaşamayacağını zamanla hepimiz göreceğiz.

2 thoughts on “Angry Birds Filminin Fragmanı Sonunda Yayınlandı

 • 26 Eylül 2015 at 23:16
  Permalink

  Çok güzel bi filme benziyo

  Reply
 • 26 Eylül 2015 at 22:16
  Permalink

  Çok güzel bi filme benziyo

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir