Angry Birds Stella Pop’u İnceledik

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Angry Birds Stella oyununu son dönemde bir çoğunuz duymuştur. Rovio Games tarafından Mart ayı içerisinde Angry Birds Stella Pop adı ile çıkarılan yeni Angry Birds oyunu, önceki oyunların konseptinden farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Rovio Games tarafından yapılan açıklamaya göre 2014 yılı sonlarına doğru oldukça zarar eden firma, Angry Birds Stella Pop oyunu ile Angry Birds tutkunlarına farklı bir deneyim sunarak kurtuluşa ermeyi planlıyor. Oyunu bizde denedik, aşağıda videosunu da bulabilirsiniz. Adını bile duymadığınız firmaların çıkardığı balon patlatma oyunlarını oynamak yerine Rovio gibi köklü bir firma tarafından, daha iyi kalitede bir oyun olan Angry Birds Stella Pop‘u oynamanızı tavsiye ederim.

Angry Birds Stella Pop Nedir? Nasıl Oynanır?

Angry Birds Stella Pop, Rovio firması tarafından Angry Birds tutkunlarına farklı bir konseptte oyun keyfi sunmak için çıkarılmış balon patlatma oyunudur. Sizin de bildiğiniz gibi önceki Angry Birds oyunlarında sapan ile fırlattığımız kızgın kuşlarımız ile engelleri yıkarak domuzları yenmeye çalışıyorduk. Yeni oyunda ise balonların arasına saklanmış domuzları, doğru renkte balonları fırlatarak yenmeye çalışıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri
Angry Birds Stella Pop İncelemesi
Angry Birds Stella Pop İncelemesi

Oyunun görüntü kalitesi olarak oldukça tatminkar olduğunu söylemeden de geçmeyeyim. Normalde Rovio tarafından çıkarılan oyunların çok kaliteli oyunlar olduğu bilincinde olsam da pek bana hitap etmediği için sevmiyordum. Ancak yeni çıkan Angry Birds Stella Pop oyunu ile birlikte Rovio sadece görüntü kalitesi ile bile benden tam puan aldı. Angry Birds konseptinin farklı bir şekilde sunulması ise bana oldukça cazip geldi.

Hangi Platformlarda Var?

Angry Birds Stella Pop oyunu şu anda yalnızda Android ve iOS platformlarında mevcut. Oyunun Windows Phone için çıkış tarihinin ne zaman olacağını bilemiyorum ancak Angry Birds Stella oyunu Windows Phone’a çok kısa bir süre sonra gelmişti. Bu oyununda en kısa sürede Windows Phone için de çıkacağını söylemek yanlış olmaz.

Angry Birds Stella Pop ‘u Android için buradan , iOS için ise şuradan indirip deneyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir