App Store En Popüler Uygulamaları İnceliyoruz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

App Store uygulamalar, App Store en popüler uygulamalar nelerdir ?, İphone en çok indirilen uygulamalar, En popüler uygulamalar, App Store ücretsiz uygulamalar, App Store’da indirilen ücretsiz uygulamalar ? 

App Store üzerinden indirilen 10 uygulamayı inceliyoruz. En popüler ve ücretsiz uygulamalar nelerdir ? Uygulamaların özellikleri nelerdir ? Hangi uygulamalar yükselişte tüm bu sorularınızın cevabı makalemizde.

Ücretsiz en popüler uygulamaları sırayla inceliyoruz. Prisma – Art Photo Editör with Free Picture Effects & Cool, Bitmoji Keyboard – Your Avatar Emoji, Whatsapp Messenger, Snapchat, İnstagram, Racing in City, Messenger, Facebook, Youtube, letgo ilk 10 uygulama olarak popülerlik kazanmış uygulamalar.

App Store en popüler uygulamalarApp Store ücretsiz uygulamalar

facebook müşteri hizmetleri

1. İlk sırada Prisma – Art Photo Editör with Free Effect programı yer alıyor. Bu program sayesinde ücretsiz olarak video ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Prisma en popüler uygulamalar arasında2. Bitmoji Keyboard – Your Avatar Emoji bu uygulama sayesinde kendi Emojilerimizi oluşturarak mesaj olarak gönderebiliyoruz. App Store’da ikinci sırayı almış ve gerçekten kullanışlı ve birçok kullanıcıya hitap etmeyi başarmış durumda. Snapchat üzerinden bağlantı kurulması gerekiyor. App Store bitmoji emojiler3. Bir çoğumuz sıkça kullandığı program, milyonlarca kullanıcıya hitap eden Whatsapp Messenger uygulaması üçüncü sırayı korumakta. Appstore Whatsapp uygulaması4. Snapchat anlık olarak ekran görüntülerinizi alın ve paylaşın. Bitmoji uygulaması ile bağlantılı bir şekilde kullanımı mümkün. Snapchat app store en popüler5. İnstagram sıralama olarak beşinci sırada, bilindiği gibi 500 milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulama ücretsiz uygulamalarda öne çıkmaktadır. İnstagram en popüler uygulama

6. Racing in City bu uygulama 3D trafik yarış oyunudur. Oyunun amacı şehir trafiğinde kazalar yapmadan, kazaya karışmadan araba sürmektir.

7. Messenger uygulaması, Facebook şirketine air bu uygulama zaten milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. En son güncellemesini 26 Temmuz 2016 tarihinde almıştır.

8. Facebook.

9. Youtube.

10. Letgo son zamanlarda sürekli yükselişte olan uygulama. İkinci el kullanmadığınız eşyalarınız satabiliyorsunuz. Ayrıca başka kullanıcılarında sattığı eşyaları satın alabiliyorsunuz. Bulunduğunuz çevredeki satıcılar ile mesajlaşarak iletişime geçme şansı yakalıyor ve satıcı ile irtibat halinde sorularınızı yöneltebiliyorsunuz. Uygulama 16 farklı dilde hizmet vermektedir.

 

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir