App Store Sevgililer Günü Mağazası Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her ne kadar Apple Sevgililer Günü’nü 2 şubat tarihinde erkenden kutlamış olsa da, asıl sevgililer günü yaklaşırken App Store’da bu özel gün için mağaza açılmış durumda.

Toz pembesi arka planı ve üç origami kalp ile süslenmiş olan mağaza da ise, ilk sırada, Elvis Presley, Norah Jones, Tina Turnerve diğer ünlü şarkıcılar ile yerli şarkıcıların romantik albümleri yer alıyor. Hemen bu kısmın altında en romantik single parçalar satın alınmayı / hediye edilmeyi bekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Müzik kısmının ardından App Store bizlere içinde eski, yeni fakat güzel filmlerin de bulunduğu Romantik Komedi ve Romantik Drama türündeki filmleri sunuyor. Bu filmlerin hepsinin kaliteli romantik filmlerden derleme olduğunu ve film saysının da bir hayli doyurucu olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Ardında Pembe App Store’a çiftler için uygulamalar bulunuyor. Müzik ve filmlerin aksine bu kısımda ücretsiz uygulamalar da yer almakta. Sadece partneriniz ile kullanacağınız evlilik uygulaması Appy Couple’dani Love Pic – 14 şubat temalı kamera uygulamasına kadar geniş bir yelpazesi de bulunmakta.

Ve son olarak ta sevgilinize ve ya eşinize hediye almak isterseniz diye online satış uygulamaları App Store’un en alt kısmında bulunuyor.

App Store da böylece bu sevgililer gününde ne hediye alacağını düşünen çiftlere de yardım etmiş oluyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir