Apple 2014’ün En İyilerini Seçti

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple yılın en iyisi iTunes listelerini yayınladı. Listeden beklenenler olduğu kadar şaşırtıcı uygulamaları bulmak da mümkün. Listede zihin çalıştıran elevate uygulamasının yanı sıra Threes adında bağlılık yapıcı bir yapboz oyunu da var. Medya bölümünde ise Taylor Swift‘in 1989 isimli albümü birinci oldu. Aslında bu beklenen bir sonuçtu, çünkü bu albüm çok tutuldu. Ayrıca bu albümün streaming modeli dağıtım kanallarını kullanarak yaygınlaşmasın etkili sonuçları da ortaya çıkmış oldu. Müzik dalında en iyi ödülleri ise En İyi Artist Beyonce ve En İyi Şarkı ödülü Iggy Azelea‘nın Charli XCX ile beraber yaptığı “Fancy” isimli şarkının oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer kayda değer kazanalar ise Monument Valley, Storehouse, 1Password, SwiftKey, BuzzFeed, Waterlogue, Spring, Uber ve daha niceleriydi. Onur ödülü adayları ise Instagram‘dan Hyperlapse ile oyunlar arasından Leo’s Fortune. Kazananlar listesi önemli çünkü bu listede Apple sadece indirme adetlerine bakmıyor, görünen o ki Apple bazı tür uygulamaları ve haber sitelerinin öngörülerini dikkate almıyor. Listede bir çok zihin geliştirici uygulamada var, ayrıca yeni bir kaç medya uygulaması da bunlara dahil. Bunların içinde Rovio‘nun Flappy Bird tarzı Angry Birds oyunu ve medya uygulamaları olan BuzzFeed ve NYT Now‘da var.

Süpriz olarak sayılmayan ödüller de tabii ki Taylow Swift‘in En iyi Pop ödülünü alması ayrıca Jack White, The War on Drugs, Sam Smith ve bir çoklarının kendi dallarında ödüller almaları oldu. Sam Smith ise ayrıca en En İyi Yeni Yıldız ödülünü aldı.

Guardians of the Galaxy, The Lego Movie, Boyhood, ve Obvious Child film kategorisinde en üsttelerdi. Obivious Child‘ın ödül alması ise pek beklenmiyordu.

Tv ödülleri ise Fargo, True Detective, The Honorable Womankind Key, Peele, Adventure Time, The Americans, Arrow, Sherlock, Broad City ve Orphan Black ve bir kaç diğer dizi tarafından kazanıldı.

Apple aynı zamanda En Çok Satan Filmler, Müzikler ve Diziler ile ilgili bir listeyi iTunes‘ta yayınladı, eğer kazanan herkesi merak ediyorsanız buraya göz atabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Comments are closed.