Apple Arkadaş Bul Uygulaması artık tüm iPhone’larda

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple, yeni işletim sistemi İOS 9’u kullanıcılarının hizmetine sundu. Bu işletim sistemi ile birlikte iPhone kullanıcıları aynı işleve sahip bazı uygulamaları otomatik entegre sistemi ile tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

Arkadaş bul, İphone bul ve Wallet gibi uygulamalar daha önceden işletim sistemi özelliklerine göre ayrı ayrı kurulması gerekiyordu. İOS 9 işletim sisteminin cihazlara kurulması ile birlikte sistem bu uygulamaları otomatik olarak entegre ediyor ve tüm iPhone cihazları için uyumlu hale getiriyor. iPhone Arkadaş bul uygulaması bir süredir zaten kullanımdaydı fakat tüm cihazlar bu uygulamayı desteklemediği için bazı iPhone’larda kullanılamıyordu. İOS 9 işletim sistemi ile birlikte tüm iPhone cihazlarda Arkadaş bul uygulaması kullanılabilir duruma getirildi.

Arkadaş bul uygulaması ne işe yarıyor?

Bu uygulama sayesinde arkadaş eklediğiniz kişilerin konumlarını harita üzerinde görebiliyorsunuz. Konumlarını görebilmeniz için arkadaş eklediğiniz kişilerin talebinizi onaylaması gerekmektedir aksi halde uygulama konum bilgilerini sizinle paylaşmayacaktır.

2 thoughts on “Apple Arkadaş Bul Uygulaması artık tüm iPhone’larda

 • 13 Mayıs 2016 at 13:49
  Permalink

  merhaba.. bu uygulamada kendimizi farkli bir yerde gosterebiliyormuyuz acaba??

  Reply
 • 13 Mayıs 2016 at 13:50
  Permalink

  merhaba.. bu uygulamada kendimizi farkli bir yerde gosterebiliyormuyuz acaba?

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir