Apple Campus 2 Görüntüleri Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple‘in hala inşaat aşamasında olan gelecek nesil yönetim merkezi olacak “Campus 2” hakkında pek bir şey bilinmiyor. Yapı hala inşaat halinde olduğu için pek bir tahmin de yapılamıyor. Fakat muhteşem tasarımları ile bilinen Apple‘in yine muhteşem bir bina yapacağını tahmin etmek pek zor değil. Yine de Campus 2‘nin tamamlanmasının daha uzun süre alacağı belli.

:: Apple Türkiye’den Yeni Yıl Zammı

facebook müşteri hizmetleri

Apple gelecek yönetim binası hakkında hiç bir bilgiyi sızdırmamasına rağmen, meraklı kişiler ve casus uçaklar bu konu hakkındaki bizi tatmin ediyor. Arada bir gökyüzünde dolaşarak bölgeyi tarayan drone‘ların bu videolarını da YouTube‘dan izlemek mümkün. İki ay öncede bu yöntemle inşaatı görüntülenene Apple Campus 2‘nin çok kısa bir süre önce 4K çözünürlüğü ile yeni bir “casus” videosu daha yayımlandı.

Drone‘nun üzerindeki GoPro kamerası ile kaydı yapan kişi, videoyu 4K çözünürlüğü ile herkese açık bir şekilde yayımladı. Bu videoyu uyumlu ekranınız ile ve ya Retina iMac‘iniz varsa 4K çözünürlük ile izleyebilirsiniz.Yeni çekilen görüntüler ile sadece yüksekten değil, yere yakın bir şekilde bakış açısını da içinde bulunduruyor. Video’ya eklenen casus müziği ise apayrı bir hava katmış.

:: Apple Mahkemelik Oldu

Bonus: Apple Campus 2’nin Yeni Videosu

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir