Apple Doom Oyunu İle Şov Yaptı!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Evet Apple geçtiğimiz günlerde kendini yine kanıtladı. Apple bir kaç cihaz üzerinden kalitesini Doom oyunu ile yine ispatladı. Özellikle de facebook geliştiricilerin oyuna verdiği desteğin de bunun üzerinde etkili olduğunu unutmamak gerektiğini başta söylemek istiyoruz.

Apple doom oyunu

 

Hepimiz burada olduğumuza göre teknoloji ile içli dışlıyız. Bunun için ise hep cihazların kalitesini ölçeriz ve alacağımız markaların testlerine hep bakarız. Mesela bilgisayar almadan önce bir çoğumuz benchmark testi ya da farklı testlere bir göz atarız. Bu testler donanım bilgilerini ve zorlama anında ne kadar başarılı olduğunu bizlere sunarken bizlerde cihazın kalitelerine göre kıyaslayarak karar veririz.

facebook müşteri hizmetleri

Apple Her Yerde Doom Oyununu Oynattı!

Apple doom oyunu

Apple markası da bu mantıkla yola çıkarak piyasaya sürdüğü tüm cihazlar Doom oyunu üzerinden adeta şov yaptı. Ama bilinenin aksine bu oyunu Bilgisayar da değil diğer aklınıza gelebilecek elektronik cihazlar da ve teknoloji harikalarında denedi. Baştan söyleyelim maksat oyundan keyif almak değil maksat Doom gibi bir çözünürlüğü ve donanım gereksinimleri yüksek olan bir oyunu cihazlarda çalıştırmak. Apple ise bu test sonrasın inanılmaz bir başarıya imza attı. Yine söylemekte fayda olduğunu düşünerek bir hatırlatma da bulunmak istiyorum. Doom oyunu küçük ekranlarda oynanmasa da Apple Tv gibi büyük ekranlara sahip tüm cihazlar da kesinlikle keyif ile oynanabilir.

Apple tarafından yapılan bu test ise Apple Watch başta olmak üzere kol saati hesap makinesi gibi diğer cihazlarda oyun çalıştı. Sizde videolarda ki gibi saatlerinizde bu oyunun çalışabildiğini görebilir ve şaşkınlığınızı ya da eleştirilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir