Apple iPad Air 3 Gecikebilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Herkes son zamanlarda Apple üzerine odaklanmışken, şirket tablet politikasında farklı bir yol izliyor. Bilindiği üzere Apple, Eylül ayında iPhone 6S ve iPhone 6S Plus duyuruları için herkes beklerken teknoloji devi Apple Tayvan merkezli bir haber kaynağının açıklamalarına göre tablet konusunda biraz gecikmeler yaşayabilir.

facebook müşteri hizmetleri

Şuan için tüm üretim kaynaklarıyla yeni iPhone modelleri ve iPad Mini 4 üzerine odaklanan Apple, gelen bilgiler doğru çıkarsa 2014 Ekim ayında duyurduğu iPad Air 2’yi 2015 yılı içerisinde yenilemeyecek. iPad Air 3 modeline şuan için öncelik vermediği belirtilen şirketin, iPad Mini 4’ü de iPad Air 2’nin ufaltılmış versiyonu olarak hazırladığı söylenenler arasında yer alıyor. Çoklu pencere özelliğine destek verecek olan iPad Mini 4’ün de yeni iPhone’lar ile duyurulması bekleniyor.

Eğer ki haberler doğru çıkarsa son dönemlerde tablet konusunda oldukça gerilere düşen ve bekleneni tam anlamıyla karşılayamayan Apple, tablet piyasasında neler denediği oldukça merak edilen bir konu. Daha önce güvenilir sayılan Japonya merkezli Mac Otakara sitesi, 2015 yılı içerisinde iPad Air 3’ün gelebilme ihtimalinin yüksek olduğu belirtmişti. Bu açıdan henüz kesin bilgiler olmasa da, Apple’ın son yıllarda popülerliği düşen tablet ailesinde atacağı adımlar merakla bekleniyor.

Tablet piyasasında Apple bize daha neler gösterecek oldukça merak uyandırıcı ancak tabletlerde eskisi kadar ilgi olmayınca yeni gelen iPad’ler de ne gibi yenilikler ve değişiklikler olacak hep beraber göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir