Apple Music, Android İçin Ücretli Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple WWDC 2015 etkinliğinde Apple Music servisini tanıtmasının ardından birçok firmadan çevrimiçi müzik servis atılımları gelmeye başladı. Son olarak Line Music uygulaması aktif hale gelerek bu piyasaya giriş yapmıştı. Şimdi ise Apple Music’in Android için ücretli olacağı belli oldu. Apple’ın bu sene tanıttığı servisleri söylersek, İOS 9, Apple Music, watchOS 2 ve OS X 10.11 El Capitan ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Apple, Sporift gibi ünlü online müzik dinleme servislerine rakip olarak yeni uygulaması Apple Music’i tanıtmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

30 Haziran tarihinden itibaren Apple Watch ile sunulacak bu uygulamayı Mac ve PC üzerinden kullanabilmek için İTunes’e ihtiyaç olacak. Apple yaptığı uygulamaları Android platformuna sunmuyordu fakat şimdi ise müzik uygulamasını Android kullanıcılarına sunacak. Sonbahar’a doğru yeni uygulamasını tüm platformlara sunacak fakat Android için bir ayrıntı bulunuyor. Her halukarda ücretli olacağı bilinsede bazı noktaları ise ücretsiz bir şekilde sunacak. 10 Dolar gibi küçük bir ücret karşılığında çevrimdışı dinleme ayrıca sınırsızca müzik dinleme keyfine varacaklar.

Apple Music Yayın Kalitesi 

Fakat Android platform için beklenen durum ise tüm özelliklerin ücretli olması. Bu durum android kullanıcıları için sıkıntılı bir olay olabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda Apple bu noktadaki ücretleride düşürmesi veya ücretsiz yapması bekleniyor. Diğer yandan İOS için ekstra ücret alınmayacak fakat abonelik ücretli paketleri olacak. Bakalım ücretli olması Apple için bu serviste android kullanım oranı düşecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir