Apple Music Kullanıma Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’a ait çevrimiçi müzik dinleme platformu olan Apple Music bugün itibariyle kullanıma açıldı. Kullanıcılar İpad, İphone ve İpod Touch cihazları ile İOS 8.4’den itibaren yeni müzik servisini kullanabilecekler. Bugün yayınlanan İOS 8.4 güncellemesi ile beraber önemli yenilikler göze çarptı. Bunlardan en dikkat çekeni ise yenilenmiş müzik uygulaması ile beraber online müzik dinleme servisi Apple Music aktif oldu.

facebook müşteri hizmetleri

Apple Music uygulaması hatırlarsak, 8 haziran tarihinde San Francisco’da düzenlenen WWDC açılışında tanıtılmıştı. Yeni uygulama ile beraber 24 saat boyunca canlı radyo yayını ve birçok müzik ve sanatçıları bir araya topluyor. Apple Music uygulamasındaki en kilit nokta ise 100 ve üzeri ülkelerde canlı yayın yapacak olan Beats 1 radyosu dinlenebilecek. Yönetim elleride her ülkede farklı olacak bu nedenden dolayı New York’ta Ebro Darden ve Londra’da Julie Adengua yönetecek.

Ayrıca sesli yönetim uygulaması olan Siri’de yeni müzik servisi ile beraber entegre şekilde çalışabilecek. İstediğiniz müziği siri, Apple Music ile beraber açabilecek. Yeni servisi ilk kullanacaklara ilk üç ay ücretsiz olacak ve sonraki aylar bireysel olarak 10 TL olarak bir rakam belirlenmiş. İsterseniz maximum 6 kişilik grup aile paketinede 15 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz. Müzik servisini kullanabilmeniz için İOS 8.4 güncellemesini almanız ve güncellemeniz gerektiğini hatırlatalım. Ayrıca iOS 8.4 yüklü iPhone ile eşleştirilmiş Apple Watch üzerinde de kullanılabilen Apple Music’i PC ve Mac üzerinde kullanabilmek için iseiTunes’u en yeni sürüme güncellemeniz gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir