Apple Music Rekor Rakamlara Ulaştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda birçok firmanın dahil olduğu çevrimiçi müzik dinleme servis ve platformları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu furyaya dahil olan Apple, dev rakipleri olan Spotify ve diğer platformlara şimdiden göz dağı vermiş durumda. Henüz bir ay gibi bir süre önce çıkışı gerçekleşen bu müzik dinleme servisi oldukça yüksek kullanıcı kitlelerine ulaşmış durumda. Apple Music tam bir ay gibi bir sürede toplamda 10 milyon kullanıcı rakamlarına şimdiden ulaşmış durumda. Diğer firma yöneticileri ve Apple yöneticileride bu kadar kısa bir sürede bu hızlı yükselişin kendilerini oldukça şaşırttığını belirtmiş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Apple Music kullanmak için İOS 8.4 yüklü cihazınızın olması ve 100 ayrı ülkede bu servisin aktif olması kullanıcı kitlesinin bu kadar artmasının nedenlerinden bazıları diyebiliriz. Ayrıca ilk üç aylık dönemde kullanıcılarına ücretsiz sunulan bu uygulama şimdiden popüler hale geldi diyebiliriz. Durum bu şekilde devam ederken bazı kitleler bu rakamın kötü olduğu yönünde fakat bazıları ise Apple Music servisinin beta sürümünün hemen ardından piyasaya sürülmesinden yana.

Apple Music servisi için Apple’dan resmi kullanım rakamları açıklanmasada ilk üç ay bedava verilmesi kullanım kitlesinin artmasına neden oldu. Şuan beklenen olay ise deneme sürümünün bitmesinin ardından aylık 10 dolarlık ücretli servise geçiş yapıldığında kullanım kitlesinin hangi rakamlarda kalacağı şimdiden merak konusu. Tim Cook rakamlar ile ilgili net rakam söylemesede milyonlara ulaştık şeklinde bir açıklamada bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir