Apple Music Servisi İle İlgili Detaylar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple WWDC 2015 etkinliği ile beraber tüm yeniliklerini tanıttı. Bunlardan biri ise yeni müzik sevisi Apple Music idi. Bu servisin içeriğinde internet üzerinde aralıksız müzik yayını ve radyo istaysonları ile sanatçıların sosyal paylaşımlarını içeriyor. Apple music ile İtunes’den alınan müzikleride beraber dinleyebilirsiniz. Apple music uygulaması yapılan açıklamaya göre 30 Haziran tarihinde dünya çapında aktif olacak ve kullanmak için İOS 8.4 ve üst sürümlerde Apple cihazınız var ise rahat birşekilde müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Bu yeni servisin fiyatları konusunda ise tek kişi iseniz cihazınız için ayda 10 dolar ödemeniz gerekli. Ayrıca aile paketleri bulunuyor, bu paketlerden maximum 6 kişi yararlanabiliyor ve 15 dolarlık bir aylık ücreti bulunuyor. Fiyatlar bu şekilde ayrıca Apple Music uygulamasını ilk kullanan için ilk 3 ay ücretsiz olduğunu hatırlatalım. Arayüz olarak Spotify’i andıran bu uygulama varsayılan İOS uygulamasına benziyor. Ayrıca Apple Music servisi Android içinde geliştirilecek ve yakın zamanda yayınlanacak.

Bu uygulamayı açtığınızda sizi giriş olarak çalma listeleri ve albümler kısımı karşılıyor. Diğer yandan Apple tarafından oluşturulmuş Djmag, Pitchfork, Rolling Stone ve diğer müzik firmaları tarafından hazırlanmış listeler ve albümlerde bulunuyor. Değişik özelliklerden biri ise arabadayken veya spor yaparken hangi müziğin dinlenebilirliği için kullanıcılara müzik önerilerinde bulunuyor. Ayrıca arayüzde bulunan “Bağlan” kısımı ile sanatçıların kullanıcılar ile iletişim haline geçmesi sağlanacak. Sanatçılar bağlan bölümüne sosyal medya gibi fotoğraf, şarkı ve videolarını koyabilecek ve tüm kullanıcıları ile paylaşabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir