Apple Music Yeni Özellikler ile Güncellendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android platformunda yer alan Apple Music uygulaması yeni özellikler ile güncellendi. Apple Music bu güncelleme ile Android’in tüm nimetlerinden yararlanıyor. Apple, çevrimiçi müzik platformuna Apple Music uygulaması ile geçtiğimiz yıl giriş yapmıştı. Uzun bir süreden sonra Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Apple Music; Apple’ın cihazları başta olmak üzere iOS, Android, Windows ve Mac tabanlı işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabiliyor.Apple Music için Google Play Store’da uygulama yayınlayan Apple, uygulamasına yeni özellikler kazandırmak için dün bir güncelleme yayınladı. Android için Apple Music uygulamasına gelen güncelleme ile işletim sisteminin tüm nimetlerinden yararlanılıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Android kullanıcılarının olmazsa olmaz “Widget” özelliğini artık Apple Music de destekliyor. Apple Music Widget ile ana ekran üzerinden müzik kontrollerine ulaşabilirsiniz. Müzik değiştirme ve müzik görüntüleme özelliğini barındıran bu Widget’ın iOS’e gelmeyecek olması, iOS kullanıcıları için kötü bir durum.

Apple Music güncellemesi ile ayrıca uygulamada yaşanan sorunlar da düzeliyor. Eğer Apple Music’i Android’de 3 ay boyunca ücretsiz olarak denemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir