Apple Müzik 11 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın 5 hafta önce yayın hayatına başlayan yeni müzik platformu Apple Müzik, kısa sürede 11 milyon kullanıcı sayısına ulaşmayı başardı. iTunes arayüzü ile benzer özelliklere sahip olan Apple Müzik içerisinde Deezer ve Spotify gibi platformlarda olduğu gibi online olarak müzik dinlemek mümkün.

Apple’ın açıkladığı verilere yalnızca 5 hafta içerisinde 11 milyon kullanıcı sayısına ulaşmak firma için oldukça başarılı bir başlangıç. 11 milyon kullanıcının 2 milyonunun da “Family Plan” olarak adlandırılan aile paketine üye olup ücretli olarak Apple Müzik servisini kullanmaya başlaması da firma tarafından beklenilmeyen bir sayı oldu.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone kullanıcıları için halihazırda zaten 3 ay ücretsiz olarak sunulan Apple Müzik servisinin 2 milyon gibi oldukça iyi bir ücretli kullanıcı sayısına ulaşması firma tarafından da beklenmiyordu. Bu kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun ise 1 yıllık planları satın aldığını belirtelim.

Mobil müzik servisleri arasına kısa sürede adapte olmayı başaran Apple Müzik için gelecek planları hakkında henüz detaylı bir açıklama bulunmasa da platformun büyük gelişimler beklediğini söylemek mümkün.

Apple Müzik servisi ülkemizde şu anda kullanılabilir durumda olmasa da bölge ayarlarını değiştirerek servisi kullanılabilir duruma getirmek mümkün. Bunun için iCloud ayarlarınızdan ülkenizi değiştirmeniz ve değiştirilen hesabınızdan iTunes hediye kartı almanız yeterli olacaktır. Dil ayarlarının da değiştirildiğinden emin olduktan sonra cihazınızı yeniden başlatıp uygulamayı edinebilir, müzik keyfinizi Apple’ın kendi servisi üzerinden daha rahat bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir