Apple Store Uygulamasına Dil Desteği Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple Store uygulaması uzun bir aradan sonra Türkiye App Store’da yerini aldı. İpad ve İphone uyumlu Apple Store uygulama ile ilgili detaylar vereceğiz. Apple Store mobil uygulaması Türkçe dil desteğine kavuştu, iPhone ve iPad üzerinden uygulama aracılığıyla alışveriş yapma imkanı sunmaya başladı. Apple Store uygulamasının türkçe dil desteğinin gelmesinin ardından, Apple ürünlerini ve aksesuarlarını sayın alma imkanı oluyor. En yakın Apple mağazasından İpad veya İphone cihazınız üzerinden satın alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Arayüz konusunda oldukça sade, hızlı ve şık bir tasarım yapan Apple alacağınız ürün ile alakalı, bilgi sahibi olabiliyor ve alışveriş yapabiliyorsunuz. Apple, Türkiye’de fiziki ve online mağazasını açmasından uzun bir süre sonra sessizliğini bozdu ve “Apple Store” uygulamasını Türkiye App Store’unda yayınladı. Son güncelleme ile türkçe dil desteği gelmesinin ardından, Apple store uygulamasında, Touch ID desteği ile de geliyor. Apple mağazalarda faturaları kontrol etme, siparişlere göz atma, gibi işlemlerinizi Touch ID yani parmak izi okuyucusu ile yapabilirsiniz.

Kimlik erişimine iki aşamalı güvenlik gelerek güvenlik konusunda artış sağlanmış. Ayrıca Apple Store uygulaması Apple Watch desteği sunuyor. Bakalım ilerleyen güncellemeler ile Türkiye App Store’da değişiklikler olacak mı göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir