Apple Watch Anketinde Şaşırtan Sonuçlar!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir çok kişi tarafından merakla beklenen Apple’ın yeni ürünü Apple Watch’a CNBC tarafından anket gerçekleştirildi. Ankete katılan kişilerin çoğu yeni ürünü pahalı buldu.

Apple’ın ilk akıllı saati sonunda satışa çıkıyor. Satışa çıkarken de bir çok kuşku ve merakı gidermek şirkete düşüyor. Nisan ayında meraklı kullanıcılarıyla buluşacak olan akıllı saat, her hafta başında gerçekleştirilen “Sprint Forward” etkinliğinde sahne aldı. Şirketin modellerini ve fiyatlarını açıklamasından sonra, tüketicilerin beklentilerine karşılık olarak yapılan anketler de başladı.

screen-shot-2015-03-11-at-020844

facebook müşteri hizmetleri

Dünyaca ünlü yayın organı olan CNBC tarafından gerçekleştirilen bu etkinlikliğe, 30 binin üzerinde katılımcı katıldı. Katılımcıların soruları arasında, “Hangi Apple Watch İyi Görünüyor ?”, “Apple Watch için 349 dolar başlangıc fiyatı pahalı mı ?” ve “Apple Watch almayı düşünüyor musunuz ?” şeklinde sorular yer aldı.

Etkinliğe katılan katılımcıların neredeyse yarısı, cihazın başlangıç fiyatını pahalı buldu. %49’luk orana karşın “pahalı değil” diyen katılımcıların oranı %42 seviyelerinde. %48 çoğunluktaki katılımcılar Apple Watch almayacağını belirtirken, kararsızlar ise yüzde 16 ile anımsanmayacak bir paya sahip.screen-shot-2015-03-11-at-020718

En iyi görünen Apple Watch anketinde ise kararsızlar ön sırada. %24 seviyelerinde bulunan kararsızlar kitlesini, %22’lik yüzde ile “hiç birini beğenmeyenler” takip ediyor. %20’lik yüzdeye sahip olan kitle Apple Watch Sport modelini bir adım öne taşıyor.

Ayrıca, Huawei Watch Resmen Duyuruldu ve Sony SmartWatch 3 Paslanmaz Çelik Modeli Tanıtıldı haberlerimiz de ilginizi çekebilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir