Apple Watch Çıkış Tarihi Belli Mi Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir süredir çıkış tarihi beklenilen Apple Watch’un çıkış tarihi hakkında yeni iddialar ortaya atıldı.

Apple tarafından “2015 yılının ilk aylarında piyasaya çıkacak” açıklaması yapılan Watch hakkında yeni bilgi 9To5Mac sitesi yazarı Mark Gurman tarafından geldi. Gurman’a göre, Apple Watch 2015 yılının Mart ayında satışa sunulacak.

apple watch

facebook müşteri hizmetleri

Çıkış tarihi geciktikçe Apple kullanıcıları tarafından gösterilen ilginin azaldığı Watch için çalışmalar hala devam ediyor. Apple ürünü son haline getirmek için çalışmalarını sürdürüyor ve amaçları saati bir an önce bitirip belirtilen tarihe yetiştirebilmek.

Mark Gurman, ürünün çalışmalarının son hızıyla devam etse bile, işler istenildiği gibi gitmezse, çıkış tarihinin değişebileceğini belirtiyor. Planlanan çıkış tarihi Mart olmasına rağmen, beklenmeyen durumlar yüzünden çıkış tarihi ertelenebilir.

watch_stainless_milanese_large

Apple tarafından çıkartılacak olan Watch, çelik, alüminyum ve 18K altın olmak üzere üç farklı kasa malzemesi ile iki farklı boyutta (38mm ve 42mm) olarak satışa çıkacak. Kordonu için ise deri, plastik, örgü metal ve ön siparişe özel pırlanta kaplı bir versiyonu bulunacak.

Watch OS işletim sistemi ile gelecek olan telefonda Digital Crown ve dokunma sistemleri dışında, baskıya duyarlı ekran gibi farklı kontrol arabirimleri bulunacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir