Apple Watch Facebook Uygulaması Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun süredir teknoloji dünyasını meşgul etmeyi başaran Apple Watch akıllı saatleri yeni haberleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Son zamanlarda ki gelişmeler ise yazılım haberleri ile ilgili. Apple Watch Facebook uygulaması ile geliyor.

apple watch saat fiyat

Teknoloji haberleri arasında en çok dikkat çeken haberlerin arasına dün girmeyi başaran Apple Watch, bu kez kendine özgü uygulamaları ile dikkat çekiyor. Daha önce ki Apple Watch haberinde de paylaştığımız gibi bu akıllı saatlerde oyun desteğini ve başarılı bir şekilde Doom gibi oyunların oynanabildiğini anlatmıştık. Şimdi ki Watch haberi ise sosyal medyalar ile ilgili.

facebook müşteri hizmetleri

Apple Watch İçin Facebook Uygulaması

apple watch saat özellikleri

Akıllı saatlerin çıkışı ile birlikte gözler Apple a çevrilmiş ve geliştireceği saat telefonu herkes merak etmişti. Şimdiler de ise gelişen saatlere bir yenisi daha eklendi ve meraklar geliştirecek uygulamalara yöneldi. Akıllı saatler artık telefonlar kadar kullanışlı olmaya başladı. Şimdi de Facebook Apple Watch için uygulama geliştiriyor ve gelecek bu uygulama ile birlikte artık saatiniz den sosyal hesaplarınızı takip edebiliyorsunuz. Teknoloji haberleri ve Apple haberleri için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

APPLE WATCH İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ!

TEKNOLOJİ HABERLERİ İLGİLİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir