Apple Watch PTT Uygulaması Geliştirdi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple Watch için özel uygulamalar çıkmaya başladı bile!

Apple’in akıllı saatinin piyasaya çıkış tarihi bilindiği üzere 24 nisan fakat bu akıllı saat için çıkacak olan uygulamaları durdurmak için yeterli değil.

Yani Apple her zaman olduğunu gibi uygulamalar alanındaki gücünü göstermeye devam ediyor.

Türkiye’de şimdiden bankaların Apple Watch ile kullanılmak üzere özel uygulamalar geliştirdiğini biliyoruz. Aynı zamanda akıllı saat için bir de Kamusal bir uygulamanın da geleceğini ekleyelim. Bu özel uygulama ise PTT tarafından geliştirdi.

facebook müşteri hizmetleri

Apple Watch PTT Uygulaması Geliştirdi

PTT dört binden fazla şubesi ile Türkiye’nin postacılığından sorumlu olmasının yanı sıra, HGS ismi ile bilinen Hızlı Geçiş Gişelerinden de sorumlu. Normalde bunun için ayrı elektronik bir cihaz arabanıza bağlanıyor fakat eğer Apple Watch sahibi iseniz HGS işlemlerinizi çok kolay bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Uygulama ile HGS gişelerine yaklaştığınız da akıllı saatinizin ekranından o anki bakiyenizi görüntüleyip, parmak ucunuz ile yapacağınız tek bir dokunuş ile de hızlı bir şekilde yükleme gerçekleştirmeniz mümkün.

Sadece Apple Watch için değil hgs.epttavm.com sitesi üzerinden de parmak izi tanıma özelliğine sahip ve güncellenmiş akıllı mobil uygulamaları ile de HGS ödemesi yapmanız mümkün. Fakat Apple Watch uygulaması da oldukça cazibeli.
Apple Watch 8 GB Dahili Hafıza İle Geliyor
Ülkem Bilişim A.Ş.’nin PTT adına geliştirdiği bu uygulama yakında Android’in akıllı saatleri için de gelecek.

Apple Watch piyasaya çıktığında PTT uygulaması hazır olacak fakat Android kullanıcılarının uygulamaya ulaşması için biraz daha zaman geçmesi gerekiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir