Apple Watch Reklamları Bitmiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple yeni ürünü için çıkardığı Apple Watch reklamları ile daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor. 3 farklı Apple Watch reklamları çıkaran firma, insanların Apple Watch‘un aslında ne olduğunu anlamasını istiyor.

Up, Rise ve Us isimleriyle çıkarılan Apple Watch reklamları şimdiden binlerce kişi tarafından tekrar tekrar izlenildi. Farklı konseptlere sahip Apple Watch reklamları ile firmanın farklı hedef kitlelere ulaşmaya çalıştığı aşikar. Gelin bir de reklamlara birlikte bakalım.

Rise

Rise adıyla çıkarılan ilk Apple Watch reklamı gündelik yaşam içerisinde saatin kullanımını gösteren, hayatınızı kolaylaştıran etkenlerine atıfta bulunan klasik bir reklam olarak karşımıza çıkıyor. Konu Apple ve ürün tanıtımı olunca yine ortaya sade ancak bir o kadar da güzel bir reklam çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Up

Up ismiyle çıkan bir diğer reklam ise Apple Watch reklamları arasında en hareketli olanı. Hareketliden kastımız tabi ki video içeriği. Bu reklamda da özellikle farklı aktivitelerle vakit geçirmeyi seven kullanıcılar hedef alınmış. Hareketlenme üzerinden ilerleyen reklamda özellikle spor alanlarında efektik olarak Apple Watch‘un nasıl kullanılacağına değiniliyor.

Us

Apple Watch reklamları arasında en dikkat çekici ve duygu ağırlıklı olan ise elbette ki Us reklamı. Hayatın mutlu ve hüzünlü anlarında daima yanınızda bir Apple Watch olduğunu belirten ve Apple Watch’un her koşulda kullanılabilirliği hayatın sıradan akışı içerisinde anlatan reklam oldukça etkili gözüküyor.

Farklı konularla işlenen Apple Watch reklamları oldukça güzel duruyor. Farklı model ve fiyatlardaki Apple Watch, tasarım ve özellik olarak piyasadaki diğer akıllı saatlerden bir adım öne geçmeyi başarıyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir