Apple Watch Türkiye Fiyatı Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın akıllı saati olan Apple Watch ünlü bir alışveriş sitesi üzerinden satışa sunuldu. Satışa sunulmasının ardından Türkiye fiyatıda belli oldu. Apple Watch Amerika’da satışa çıkalı uzun zaman olmuştu. Fakat Türkiye pazarına bu saat henüz girmemişti. Apple Haziran ayında akıllı saatinin satışa çıkacağı ülkeler listesini yayınlamış ve aralarında Türkiye bulunmuyordu. Daha sonra ünlü alışveriş sitesi olan Markafoni, Apple Watch Sport 32mm modelini satışa çıkarttı. Satışa çıkartılan modelin fiyatı ise 2250 TL olarak belirlenmiş.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca diğer bir modeli olan Apple Watch Sport 42mm ise satın almak için tam 2600 TL gibi bir rakamı vermeniz gerekiyor. 38mm modeli yurt dışı fiyat 349 dolar ve 42mm modeli ise 399 dolar gibi rakamlardan satılıyor. Fakat Türkiye’de fiyatların bu kadar artmış olması eleştirilecek bir nokta gibi gözüküyor.

350 dolar 950 TL gibi bir rakama denk geliyor fakat alışveriş sitesinde fiyatın bu kadar fazla gösterilmesi bazı kullanıcılar tarafından tepki gösterildi.
Apple Watch akıllı saatin özelliklerinden bahsedersek, cihazda wifi özelliği bulunuyor. Ayrıca lansmanında da kullanılan kalp ritmi ölçme sayesinde hem kalp ritmini ölçüp hemde karşı tarafa bu ritminizi gönderebilirsiniz. Diğer yandan 3. parti uygulamalar da Apple Watch üzerinden kullanılabiliyor. Facebook, Twitter, Instagram, WeChat, Uber gibi uygulamalar ve daha fazlası Apple Watch’a göre daha sade haliyle kullanılabiliyor. Bakalım ülkemizde Apple’ın akıllı saati ne kadar ilgi görecek.

2 thoughts on “Apple Watch Türkiye Fiyatı Belli Oldu

 • 12 Haziran 2015 at 18:18
  Permalink

  bence pahalı 😀

  Reply
 • 12 Haziran 2015 at 17:18
  Permalink

  bence pahalı 😀

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir