Apple Watch’ınız Neli Olsun? Putin’li mi?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ve sonunda uzun zamandır beklediğimiz (!) hamle geldi. 3 Dönemdir Rusya devlet başkanlığı görevini yürüten Vladmir Putin imzalı Apple Watch’lar satışa çıktı. Sadece 3000 dolar karşılığında hemen edinebilirsiniz.

Rus-İtalyan takı tasarımcısı Caviar Perna Penna adındaki şirket tarafından çıkarılan saatte Moskova silüeti ve Rus Ordusu’nun çift başlı kartal simgesi de mevcut.

Geçtiğimiz Haziran ayında yine Caviar tarafından üretilen 18 ayar altın kaplamalı ve elle kazınmış Putin portreli iPhone 5S’ler için “Vatanseverliğinizi ifade etmek en iyi yol” sloganını kullanan şirket, Putin’in basın sözcüsü Dmitry Peskov tarafından yapılan açıklamada başkanın ticari kazanç sağlayan şirketler tarafından silüetinin kullanılmasını onaylamadığını belirtmesi üzerine üretimi durdurmuştu.

En son Forbes tarafından yapılan ankette Dünya’nın En Etkili ismi seçilen Putin bu konuda henüz bir açıklama yapmadı.

Fiyat hala ucuzken 1 tane almak en iyisi gibi görünüyor. Stoklar bittikten sonra fiyatın pazarda 10bin doların üzerine çıkması bekleniyor. Belki siz de eski KGB ajanı Putin’in yüzüne bakarak uyumak istersiniz ?

facebook müşteri hizmetleri
Putin imzalı altın kaplama Apple Watch.
Putin imzalı altın kaplama Apple Watch.

Putin, Lenin ve Büyük Peter

Putinwatch’ın stok limiti ise 999. tüm saatler yan tarafında seri numarasıyla işaretleniyor.

Şirket aynı zamanda Çar Peter 1’in ve Bolşevik ihtilalcisi Vladmir Lenin’in saatlerini üretiyor. Lenin’in saati altından ve şatafattan biraz daha uzak olan, ağırbaşlılığı ve gücü simgeleyen Rodyum ile kaplı.

Şirket şimdilik sadece Rusya’da satılan saatlerle yakın gelecekte Çin, ABD ve Suudi Arabistan’a da ihracata başlayacak.

Lenin Modeliyle Rodyum kaplama Apple Watch.
Lenin Modeliyle Rodyum kaplama Apple Watch.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir