Apple WatchOS3 Güncellemesini Duyurdu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple WatchOS3, Apple WatchOS, WatchOS3 ne zaman Gelecek ?, Apple WatchOS3 geldi mi ?, Apple WatchOS3 Denetim Merkezi, Apple WATCHOS3 SMARTWATCH

Apple WATCHOS3, WATCHOS2’ye göre daha hızlı olacağını duyuran apple yetkilileri ek olarak ta iPhone’dan bağımsız olarak ta çalışabilecek. Bu güncellemenin tarihi ise henüz belli değil.

Eski sürümüne göre daha hızlı olacağı kesin peki bu hız ortalama ne kadar ? 6-7 kat WATCHOS2’e göre daha hızlı olacağı gelen bilgiler arasında.

apple watch os 3 tanıtıldı

facebook müşteri hizmetleri

Yeni güncelleme ile iOS’lardan da bildiğimiz denetim merkezi özelliğini artık WATCHOS 3’te de göreceğiz. Denetim merkezi özelliği bence çok mantıklı ve yerinde bir özellik olmuş.  Denetim merkezi özelliği ile Apple Watch menülerine direk olarak erişim sağlayabileceğiz.

APPLE WATCHOS3

WATCHOS3 ile artık uygulamalar arasında hızlıca geçiş sağlayabiliyor hale geleceğiz. Yeni özellikler ve hız ile arkadaşlarınız ile günlük aktivitelerimizi paylaşabileceğiz. SmartWatch özelliği ile hızlı bir erişim mümkün. apple watch

Spor salonundaki etkinliklerinizi anında kontrol edebileceksiniz. Erişim kolaylığı ile ne kadar spor yaptınız saatiniz üzerinden hızlı bir şekilde erişim mümkün.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir