Apple’dan Bir Yeni Mağaza Daha! Store Akasya Avm Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

applestore

Geçtiğimiz günlerde Zorlu Center Avm‘de açılan Türkiye’nin ilk Apple mağazasından sonra, Akasya Avm’de (Acıbadem) açılan Türkiye’nin ikinci Apple mağazasında tüm Apple ürünleri bir arada sunuluyor. iPhone’lar, iPad’ler, Mac’ler, iPod’lar ve geniş aksesuar seçenekleri ile beraber iPhone 6 ve iPhone 6 Plus da müşterilere sunuluyor.

Herkese ücretsiz servis ve hızlı kablosuz internet sağlanırken, Apple Store Akasya’da bir diğer hizmet; Mac, iPhone, iPad, ve iPod satın alan her kişiye mağaza içerisinde satın alınan ürünün hazır ve çalışabilir hale getirilmesi ücretsiz olarak sağlanıyor. Ayrıca Apple ürün ve hizmetlerinden daha fazla bilgi almak isteyen herkes için ücretsiz günlük atölyeler de bulunmakta. Atölye hizmeti almak için web sitesine girerek randevu almak mümkün. Ziyaretçiler bunun yanında ‘One to One’ ismiyle hizmet verilen kişisel eğitimlere yılda 199 TL’ye kayıt olabiliyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

apple store akasya avm

Apple Store’da çocuklar için özel olarak tasarlanmış çeşitli programlar da bulunuyor. Örneğin, Okul Gezisi ve Apple kampı bu programlardan iki güzel örnek. Okul Gezisi programı ile çocuklar muhteşem projeler oluşturarak bu projelerini mağazayı bir sahne alanı gibi kullanarak, aileleri de dahil olmak üzere öğretmenleri ve arkadaşları ile paylaşabiliyorlar.

store akasya

Yaz sezonundaki Apple Kampı ile 8-12 yaş arasındaki çocuklar, hayallerini hayata geçirme fırsatı buluyor. 3 günlük süren atölyeler ile çocuklar kendi çizimleri ve ses efektleriyle tasarladıkları interaktif kitaplar oluşturabilecek ve kendi filmlerini yapmayı da öğrenecekler. Ve her atölye, Apple Yaz Kampı Gösterimi ile biterek çocukların tamamlanmış projelerini yine aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı sunacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir