Apple’dan Sürpriz iPhone Zammı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone ülkemizde stabil işletim sistemi ve kullanıcı dostu arayüzü gibi güzel özelliklerinden ziyade yüksek fiyatıyla göze çarpan bir ürün. Zaten normalde de pahalı olması yetmezmiş gibi Apple Store‘dan iPhone‘a sürpriz bir zam geldi.

Geçtiğimiz aylarda da tıpkı bu kez olduğu gibi iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için sessiz sedasız bir zam yapılmıştı. iPhone hayali kuran onlarca insanın hayallerini kıran bu zam Apple‘a yetmemiş olacak ki bugün bir zam daha yapıldı. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus‘ın yeni fiyatları şöyle;

facebook müşteri hizmetleri

iPhone 6

16 GB – 2,699 TL

64 GB – 3,099 TL

128 GB – 3,499 TL

iPhone 6 Plus

16 GB – 3,099 TL

64 GB – 3,499 TL

128 GB – 3,899 TL

Hepsinden önce en çok dikkatimizi çeken fiyat 3,899TL‘lik fiyatı ile iPhone 6 Plus‘ın 128 GB‘lık modeli oldu. Yani şu anki fiyatlara göre iPhone 6 sahibi olabilmeniz için kelime anlamıyla evi, arabayı satmanız lazım.

Yeni iPhone Dock Satışa Sunuldu

Bu fiyatların yükselmesinde döviz kurlarının bir payı var mı bilemeyiz, ancak çoğu tüketicinin hayallerini yıkan bu yeni zamların en kısa zamanda geri alınmasını ümit ediyoruz. Normalde de diğer telefonlardan daha pahalı olan iPhone bu yeni fiyatıyla daha ulaşılamaz hale geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir