Apple’dan Yeni Müzik Servisi Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın uzun süre üzerinde konuşulan müzik dinleme servisi WWDC lansmanında tanıtılması bekleniliyor. Müzik servisi hakkında detaylı bilgiler olmasada aylık 10 dolar gibi küçük miktar vererek sınırsız müzik dinlenebiliyor. Fakat bazı söylentiler ve kaynaklara göre Apple bu projesi ile ücretsiz müzik dinleme konusuna engel olmaya çalıştığı söyleniyor. Apple ise müzik servisi için bazı büyük şirketler ile görüşme içerisinde. Bunlardan biri olan dev plak şirketi Sony Music Entertainment ile henüz anlaşma sağlanmış değil.

facebook müşteri hizmetleri

Bazı söylentilere göre Apple gelecek hafta pazarlıkları bitireceği ve bir müzik şirketi ile anlaşacağı söyleniyor. Apple yakında duyuracağı bu müzik servisi için Spotify gibi farklı olmak istiyor. Bu nedenden dolayı Android için özel bir uygulama geliştirdiği bekleniyor. Bu hamlesi ile birlikte Apple ilk defa kendi bünyesi dışında farklı bir işletim sistemi için geliştirme içerisine girmiş olacak. Ayrıca bu uygulamada olacak müzik kanallarının kontrol ve yönetimi ünlü Dj‘lere verileceği söylentiler arasında. Başlıca yaptığı hamlelerden biri ise BBC Radio 1 sunucusu Zane Lowe ile bir anlaşma sağladı. Ayrıca Q-Tip ve Drake gibi ünlü isimler ile de görüşme içerisinde.

Çöpe Atılan Bilgisayar 200 Bin Dolar’a Satıldı

Apple bu müzik servisi ile bir gelir elde etmek istiyor ve bu sistemi tüm dünyada sunacağı için artık ücretli müzik müşterilerin olacağı bekleniyor. Bakalım bu müzik servisi ne kadar popüler olacak ve ne kadar para harcanacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir