Apple’ın 9 Eylül Etkinliği Doğrulandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Beklenildiği gibi Apple Sonbahar Etkinliğini yapmak için 9 Eylül tarihine Bill Graham Civic Auditorium’unu rezerve etti. Tüm davetiyeler dün yollandı.

Apple’ın kişisel asistanı kısa bir süredir kullanıcılara etkinlik hakkında ipucu veriyordu; Siri’ye “Hey Siri, bize bir ipucu ver” dediğinizde size görseldeki cevapları veriyordu.

ios-9-siri-geliyor-640x300

Hey Siri, bize bir ipucu ver.

facebook müşteri hizmetleri
  • Kendi içine doğru bak, cevabı bulacaksın. Özellikle 9 Eylül’de.
  • Peki, 9 Eylül’de büyük bir şeyler olacağını duydum.

Etkinlikte Apple’ın yeni iPhone  6S ve 6S Plus’ı tanıtacağı bekleniyor. Bunlara ek olarak yeni Apple TV’nin duyurulma olasılığı da kulislerden yükselen sesler arasında.

Yeni iPhone 6S ve 6S Plus akıllı telefonlarının sportif yeni iyileştirmeler içereceği düşünülüyor. Özellikle 12 megapiksellik kamera ve dokunma basıncına duyarlı, özel bir his veren yeni safir ekranlar da başlıca yenilikler arasında.

Apple 4 inç Ekranlı Bir iPhone’u 9 Eylül’de Tanıtılmayacak

İsimsiz Apple kaynaklardan edinilen bilgilere göre Apple aylardır ortalarda gezen söylentilerden ziyade 9 Eylül’de 4 inç ekranlı yeni bir iPhone tanıtmayacak.

Ancak iyi haber şu, Apple bir süredir 4 inç ekranlı ve geçtiğimiz yıl çıkan iPhone 6 ile aynı özelliklere sahip cihaz üzerine çalışıyor. Sadece 4 inçlik iPhone henüz üretilmek için erken bir aşamada.

Yine aynı kaynağa göre şirket 3.5 inç ekranlı bir model üzerine çalışmasını bitirdi ancak testlerden aldığı sonuçlar doğrultusunda cihazı hiçbir zaman satışa sunmayacak.

Son haber ise iPhone 5C serisi üzerine, şirket artık 5C’yi satmayacağını belirtti. Çünkü cihaz A5 çipi ve plastik kasasıyla çok eski bir izlenim veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir