Apple’ın Yeni Tableti iPad Air Pro Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hakkında bir süredir söylentiler dolaşan 12 inç boyutundaki yeni Apple tableti ile ilgili iddialar, bir görselle desteklenerek daha da güçlendi.

Japonya’da yayın yapan Macotokara sitesinde yayınlanan habere göre, 12 inç büyüklüğündeki yeni tablet 2015 yılının 2. çeyreğinde gelecek.

large-5478a255601b6

facebook müşteri hizmetleri

Yazıyla birlikte yayınlanan görselin en ilginç tarafı ise yeni tabletin ismi. iPad Pro olarak gelmesi beklenen tabletin ismi görselde iPad Air Pro olarak geçiyor. Apple’ın Air ve Air 2 modellerinin ardından, serinin devamlılığını sağlayacak olan Air Pro ile ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Macotokara‘da yayınlanan haberde iPad Air Pro‘nun özellikleri hakkında da bazı detaylar bulunuyor. Yeni cihaz A9 işlemci sahibi olacak ve önceki söylentilerin aksine 12.2 inç ekran boyutunda olacak.

Yeni işlemcinin dışında Air Pro ile birlikte hoparlör sayısı da artıyor. Stereo ses deneyiminin gelişmesi için tabletin üst ve alt tarafında çift hoparlörler bulunacak. iPad Air Pro, iPad Air 2 ve iPad mini benzeri bir tasarıma sahip olacak.

iPad Air Plus olarak da anılan yeni tabletin çıkışını 2015 yılının Nisan-Haziran döneminde gerçekleştirmesi bekleniyor. 2015 yılının ilk çeyreğinde daha fazla bilgi ortaya çıkmasını bekliyoruz. 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir